Spalinowe wózki widłowe

Seria R

Seria XF

Elektryczne wózki widłowe

Seria A

Seria J

Wózki widłowe Zhejiang Hangcha - HC

Wózki widłowe Zhejiang Hangcha - HC

Spalinowe wózki widłowe HC

Seria R Seria R

Wózki widłowe z przeciwwagą do spalania wewnętrznego serii R są ergonomicznie zaprojektowane. Zapewniają wysoką wydajność, a także niezawodną i trwałą pracę. Zaprojektowane z długim rozstawem osi, dzięki czemu cały pojazd osiąga lepszą stabilność wzdłużną. Pomaga to wydłużyć czas pracy tylnej osi.

Seria XF Seria XF

Najnowsze technologie wózków widłowych są wykorzystywane w serii XF 5-7T z przeciwwagą do spalania wewnętrznego, które są osiągnięciem firmy Hangcha dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu w produkcji wózków widłowych. Hydrauliczny układ kierowniczy wyczuwający dynamiczny ładunek, sprawny nowy system oświetlenia i reflektor nowego typu zmniejsza straty hydrauliczne i zużycie energii, przez co wydłuża żywotność pojazdu i zwiększa prędkość podnoszenia.

Elektryczne wózki widłowe

Nowa Seria A Nowa Seria A

W częściach nowego elektrycznego wózka widłowego z przeciwwagą serii A zastosowano opływowy kontur, mały rozmiar i metalowy materiał. Nowa seria A tak jak poprzednia A również została zaprojektowana z solidną ramą. Wyposażony w niski poziom hałasu, oszczędność energii i brak emisji spalin. Wszystkie osiągi tego pojazdu spełniają wymóg przyjazności dla środowiska. Zastosowanie nowego masztu o szerokim widoku, kółka skrętnego o małym promieniu i regulowanej odległości siedziska w wózku widłowym wynoszącej 150 mm zapewnia wygodną i ergonomiczną obsługę.

Seria J Seria J

Wózek widłowy EBC jest dostępny w systemach AC lub DC w oparciu o wymagania klientów. Ponadto dostępna jest również wymiana bocznej baterii. Wózek ten charakteryzuje się wysoką ekonomicznością podczas pracy i wymaga minimalnych kosztów utrzymania. Ze względu na te zalety, ten ciężki pojazd jest idealny do zastosowań wymagających wysokiego podnoszenia.

Aukcje internetowe

Sprawdź naszą ofertę na popularnych portalach aukcyjnych:

wozkiwidlowe.pl ebay.pl allegro.pl